Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Largon kolesterolin/ Ja receta “magjike” do t’ju japë rezultate për një kohë të shkurtër

Largon kolesterolin/ Ja receta “magjike” do t’ju japë

Nëse fillojmë të konsumojmë ushqime të pasura në kolesterol atëherë do të mbushim trupin me yndyra që do mund të jenë fat. ale. Një shembull i qartë i kësaj është presioni i lartë i gja. kut. Prandaj ne sot ju propozojmë një recetë me përbërës tërësisht natyralë për të lu ftuar yndyrat dhe kolesterolin e lartë.

Përbërësit:

-4 limona
-pak xhenxhefil


-4 thelpi hurdhra

-2 litra ujë

Metoda e përgatitjes:

Lani mirë limonët dhe prijini ato në copa të vogla. Pastroni dhe thelpinjtë e hurdhrave. Në një blender shtoni ujin, xhenxhefilin, hurdhrat dhe lëngun e 4 limonave. Trazojini mirë.

Nëse e konsumoni këtë tre herë në javë, rezultatet do të jenë të dukshme brenda një kohe të shkurtër,do t’iu jemi mirenjohes nese do te na ndihmonit që të mirmbajmë faqen vetëm duke shtypur(mbi foton) që ndodhet më poshtë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore