Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kush është personi më i shquar nga vendlindja juaj? Ja harta ku mund ta zbuloni

Kush është personi më i shquar nga vendlindja juaj? Ja harta ku

Teksa tregojmë vendin e origjinës, një aspekt me të cilin të gjithë kemi mundësi të mburremi është se aty ka lindur dhe një figurë e njohur për vendin tonë, i cili na bën të ndihemi krenarë.

Por kush është më saktësisht personi më me ndikim dhe që ka lënë gjurmë më të rëndësishme nga vendi juaj i origjinës.

Këtë tashmë do mund të gjeni shumë lehtë, duke përdorur një hartë interaktive, e krijuar së fundmi, e cila tregon me përpikmëri vendin e origjinës të personazheve të njohur nga e gjithë bota.

Sa i përket Shqipërisë, që nga Gjergj Kastriot Skënderbeu, te Enver Hoxha apo dhe futbollistët e kombëtares, të gjithë do mund t’i gjeni aty.

Për të hapur hartën, klikoni këtu.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore