Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.

Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkojmë.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë mjetin.

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Kur shoferët nuk dinë të parkojnë makinën (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore