Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë dhe i bënë moderne (FOTO)

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Të gjithë e dinë se rinovimi i shtëpisë kërkon para dhe shumë kohë. Por ka disa vajza që nuk kanë aspak frikë nga gjërat e vështira.

Në fakt, disa vajza kanë vendosur që të bëjnë me duart e tyre ndryshimet në shtëpi dhe kanë patur shumë sukses. Madje ato provuan se secili prej nesh mund të ndryshojë arredimin e shtëpisë, mjafton që ne të kemi dëshirë dhe vullnet.

“Bright Side” ka publikuar disa fotografi ku tregon se si dora e një femre ka transformuar nga brenda shtëpinë, duke i bërë më “cool”.

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Kur duart e femrave bëjnë mrekulli, si transformuan shtëpitë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore