Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë (FOTO)

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

Sipas ekspertëve, dashuria shoqëruese, përmbushja dhe përkushtimi, janë tre faktorët kryesorë për ta bërë marrëdhënien tuaj të zgjasë sa më gjatë.

Por pavarësisht kësaj, të gjitha marrëdhëniet janë të ndryshme dhe ju duhet që ta kuptoni shumë mirë partnerin tuaj, që ta bëni dashurinë tuaj sa më të bukur dhe të përjetshme.

Në fotot e më poshtme do të gjeni historitë e disa njerëzve të thjeshtë të cilët kanë që në fëmijëri që njihen, më pas janë dashuruar dhe tani kanë një martesë të gjatë dhe të lumtur.   

20 vite bashkë, 3 fëmijë dhe asnjë flok në kokë

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

Një martesë e gjatë, plot 77 vite bashkë

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

15 vite shoqëri, e tani presin që të martohen

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

9 muaj bashkë, janë ndarë dhe kanë qëndruar shokë. Pas 13-vitesh kanë kuptuar se dashuria mes tyre nuk ka përfunduar akoma.

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

17 vite martesë dhe 34 vite bashkë

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

40 vite dashuri

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

Nga shokë fëmijërie në një familje me 5 anëtarë

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

Pas gjysmë shekulli bashkë, çifti rinovoi premtimet sërish

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

65 vite martesë dhe 69 vite dashuri për njëri-tjetrin

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

37 vite bashkë, sërish të dashuruar si ditën e parë

Kur dashuria triumfon! Çiftet që kanë mbi 20 vite martesë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore