Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Konspiracionisti zbulon skemën e Trump: Do fusë ushtrinë në çdo cep të SHBA, 4-vjeçarin tjetër...

Konspiracionisti zbulon skemën e Trump: Do fusë ushtrinë në

Pavarësisht se humbi ndaj Joe Biden, Presidenti në detyrë i SHBA, Donald Trump, vijon të mos e pranojë rezultatin e zgjedhjeve, gjë që po pengon vendin edhe në përgjigjen ndaj pandemisë së koronavriusit.

Konspiracionisti Alfred Cako, tha se do të jetë po Trump ai që do të udhëheqë edhe në 4-vjeçarin tjetër, pavarësisht rezultatit të zgjedhjeve.

Në “Rrethi Katror” në “E Diell”, ai u shpreh se Trump po synon të shpërndajë ushtrinë kudo në SHBA, para shpalljes së rezultatit të zgjedhjeve, më 20 janar.

Konspiracionisti zbulon skemën e Trump: Do fusë ushtrinë në

Sipas tij, ai do ta bëjë këtë me pretekstin për të ndihmuar për vaksinën, por sipas Cakos, qëllimi i vërtetë është që të ketë nën kontroll vendin dhe të mundë çdo rebelim.

“Trump kërkon të fusë ushtrinë para e të shpallet rezultati në SHBA, do ta fusë në çdo cep me sebepin për të ndihmuar për vaksinën, pro do ta ketë për çdo rebelim që mund të lindë dhe unë besoj që Trump do jetë dhe fituesi i mandatit tjetër 4-vjeçar”, tha Cako.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore