Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Këto janë 5 ëndrrat që tregojnë ardhjen e një dashurie të re në jetën tuaj!

Këto janë 5 ëndrrat që tregojnë ardhjen e një

Është e mundur që disa motive të përsëriten vazhdimisht kur ëndërroni, dhe oneirologjia, shkenca e interpretimit të ëndrrave, thotë se ato mund të nënkuptojnë se dashuria së shpejti do të trokasë në derën tuaj.

Kukull

Ky motiv ka vetëm një kuptim. Nëse luani me një kukull, kjo do të thotë një debat ose një mosmarrëveshje. Megjithatë, nëse jepni një kukull si dhuratë, kjo tregon ardhjen e dashurisë së re.

Lakuriqësia

Nëse zhvisheni ose jeni tashmë të zhveshur në ëndërr, kjo tregon ardhjen e një njohjeje të re. Ai person mund të jetë i rëndësishëm për ju dhe është e mundur të keni një romancë me të.

Liri shtrati

Shtrati dhe shtrati tregojnë dashurinë dhe se jeni në gjendje të pranoni emocione të reja. Nëse shtrati i bardhë shfaqet në ëndrrat tuaja, atëherë jeni plotësisht të përgatitur për ardhjen e dashurisë së re.

Pyll i dendur

Nëse jeni në një pyll dhe nuk mund të gjeni një rrugëdalje, atëherë nuk jeni ende gati për ardhjen e dashurisë. Sidoqoftë, një arratisje e suksesshme nga pylli do të thotë që jeni të pjekur për një marrëdhënie të re dhe dashuria do t’ju gjejë së shpejti.

Farërat

Fara është një simbol i pjellorisë. E njëjta gjë është edhe në dashuri. Nëse mbjellja e farave shfaqet në ëndërr, atëherë jeni të hapur për të pranuar dhe përjetuar emocione të reja.

Megjithatë, nëse ëndërroni të korrat, do të thotë se duhet të hiqni qafe cilësitë e këqija, të cilat deri tani kanë penguar shfaqjen dhe zhvillimin e disa marrëdhënieve të reja dhe të bukura.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore