Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kërkon banorë të rinj, ishulli italian jep 15 mijë euro nëse e zgjidhni si vendbanim

Kërkon banorë të rinj, ishulli italian jep 15 mijë euro

Një ishull në Itali ka vendosur të tërheq banorë të rinj në zonat e tij rurale duke u dhënë para për të jetuar aty.

Sardenja, ishulli i dytë më i madh mesdhetar, njihet për disa nga plazhet më të bukura, ndërsa jep 15 mijë euro nëse e zgjidhni si vendbanim.

Por çfarë duhet të bëni të përfitoni nga kjo mundësi e artë?

Do të duhet të jetoni në një komunë në Sardenjë me më pak se tre mijë banorë dhe më pas në llogarinë tuaj do të shtohen 15 mijë euro.

Shuma e parave duhet të përdoret për të blerë ose rinovuar një shtëpi.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore