Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të mëdhenj janë (FOTO)

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Pronarët e kafshëve shtëpiake e dinë shumë mirë se pavarësisht se sa vjeç është kafsha e tyre, ato do t’i trajtojnë si të vegjël.

“Bright Side” shkruan se kafshët mendojnë se janë ende fëmijë dhe refuzojnë që të pranojnë se janë të moshuara ashtu si njerëzit. E si pasojë nuk ka asgjë qesharake e më të ëmbël se sa të shikosh një qen të madh, të ulur në prehrin e pronarit të tij.

Kafshët janë të gjitha të bukura, si ato të mëdhatë apo të voglat. Por ka diçka të veçantë në kafshët gjigante të buta! Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Kafshët gjigante që nuk ia kanë idenë sa të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore