Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Johnny Deep, shtrëngon duart me gjithë rrezikun e infektimit nga Covid

Johnny Deep, shtrëngon duart me gjithë rrezikun e infektimit nga Covid

Megjithëse Spanja po kalon ditë të vështira përsa i përket situatës së pandemisë, nën masa të rrepta sigurie këto ditë po zhvillohet edicioni i 68-të i Festivalit ndërkombëtar të San Sebastian-it (San Sebastian Film Festival 2020) e padyshim një ndër yjet e këtij festivali është aktori i njohur Johnny Deep.

Aktori, i cili është dhe producenti i dokumentarit mbi liderin e grupit “Pogue”, “Crock of Gold”: A few Rounds with Shane MacGovan”, që garon në ketë kompeticion, u shfaq para fansave të tij me nje look, sa gati-gati nuk njihej se ishte ai.

I maskuar me kapele, shall dhe syze, Johnny Deep nuk i rezistoi dot kënaqësisë për t’i shtrënguar duart fansave, edhe pse kohë pandemie. Festivali ndërkombëtar i Filmit San Sebastian do zhvillohet deri në 26 shtator dhe në të, marrin pjese emra shumë të njohur të artit si Deep, Woody Allen, etj. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore