Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Jeni futur në periudhën e artë, 3 shenjat e horoskopit që do të fitojnë shumë para

Jeni futur në periudhën e artë, 3 shenjat e horoskopit që do

Astrologët theksojnë se disa nga shenjat e horoskopit do të kenë fat sa i përket financave deri në fund të vitit. Kontrolloni nëse jeni në mesin e tyre.

Akrepi

Ata nuk janë të panjohur me fushën e biznesit dhe për ta zbatohet rregulli që qëllimi justifikon mjetet. Ata janë punëtorë, i duan paratë dhe nuk është e vështirë t’i fitojnë ato. Akrepat kanë një intuitë të zhvilluar mirë, ndaj kur vjen te puna, ata i besojnë vetëm vetes.

Bricjapi

Bricjapët mund të jenë mizorë dhe të ftohtë, të cilat vlerësohen si cilësi të mira sa i përket sferës së biznesit. Ai është sistematik dhe para se të futet në ujërat e sipërmarrjes, do të bëjë një plan të detajuar. Synimi i tyre janë paratë dhe dinë t’i ndjekin pa mëshirë.

Virgjëresha

Ajo është e saktë, detajiste dhe i transferon lehtësisht aftësitë e saj kur bëhet fjalë për financat. Ajo luan sigurt, nuk hyn në biznes me rrezik. Ata e vlerësojnë veçanërisht punën dhe energjinë që kanë shpenzuar për të arritur qëllimin e tyre, ndaj kanë të njëjtin qëndrim ndaj parave.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore