Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti i miliarderit rus, Andrey Igorevich Melnichenko është parë duke lundruar në brigjet e qytetit të Sarandës. Edhe pse koha nuk është e qëndrueshme për të lundruar, miliarderit duket se nuk i bën shumë përshtypje dhe ka vendosur që të shijojë bukuritë e deteve shqiptare.

Jahti është ndërtuar në Gjermani dhe mban rekordin si jahti më i gjatë në botë, 143 metër dhe lartësia e tij kalon 91 metër, më i lartë edhe se Statuja e Lirisë në Amerikë.

Jahti konkretisht kushton 500 milionë dollarë dhe kjo është hera e tretë që ky kalon në brigjet shqiptare.

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Jahti 500 mln $ i miliarderit rus lundron në brigjet shqiptare

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore