Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri (FOTO)

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Fotografitë e shkrepura nga fotografja e njohur, Jumana Joliedo do iu mahnitin. Joliedo, e specializuar për imazhet e qyteteve të shkrepura nga lart, ka krijuar një galeri me foto magjike të Dubait.

Peizazhi futurist dhe i shkëlqyeshëm i Dubait përmban struktura inovative, si dhe ndërtesat më të larta në botë.

Pamjet mahnitëse tregojnë rrokaqiejt e mëdhenj të qytetit, si dhe hotelet luksoze, portet për jahtet, autostradat e gjata dhe ishujt e vegjël.

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Jahte, hotele, ishuj/ Pamjet magjike, si duket Dubai i fotografuar nga ajri

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore