Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Instagrami nuk funksionon, mijëra përdorues raportojnë probleme

Instagrami nuk funksionon, mijëra përdorues raportojnë probleme

Shumë përdorues kanë pasur probleme me Instagramin gjatë ditës së sotme. Sipas Downdetector, shumë përdorues kanë pasur një ndërprerje.

Rreth 75 për qind e këtyre problemeve janë me vetë aplikacionin. Një numër më i vogël kanë raportuar probleme me identifikimin dhe faqen e internetit.

Probleme ka pasur edhe me postimet që nuk shfaqen në Feed-in e përdoruesve si edhe me story-t.

Kaq mjaftoi që përdoruesit të hynin në Twitter për të shprehur shqetësimin e tyre. Sakaq, është e paqartë se çfarë e shkaktoi ndërprerjen.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore