Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen lënë vetëm në asnjë moment (FOTO)

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Mjafton të largohesh vetëm 5 sekonda dhe fëmijët të kthejnë gjithë shtëpinë përmbys. Prandaj prindërit janë shpeshherë të lumtur kur nis kopshti apo shkolla, që për disa orë shtëpia të qëndrojë e qetë.

Por gjatë pandemisë koronavirus, ishin fëmijët ata që u izoluan të parët dhe nuk mund të dilnin nga banesa. Si pasojë edhe rrëmuja në shtëpi u shtua më shumë. Kanë qenë nënat ato që kanë publikuar në internet fotot më qesharake të kaosit që fëmijët e tyre kanë bërë gjatë karantinës.

Ishte një nënë që hapi një grup në “Facebook”, ku publikoi foton e dy fëmijëve të saj. E më pas u bashkuan edhe shumë nëna të tjera që ndanë të njëjtin problem.

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Imazhet qesharake që tregojnë se fëmijët nuk duhen

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore