Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes fotot perfekte anembanë botës (FOTO)

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Kjo fotografe vishet për të bërë përshtypje! Anita Demianowicz udhëton anembanë botës duke kërkuar peizazhe të jashtëzakonshme për të fotografuar veten, e veshur me kostumin tradicional të vendit ku ndodhet.

39-vjeçarja nga Polonia e filloi projektin tetë vjet më parë, si një mënyrë për të shtuar një element njerëzor në fotografitë e saj me peizazhe epike.

Anita i bën fotografitë e saj duke vendosur kamerën në një stol me tri këmbë dhe duke kërcyer para saj ndërsa një vetë-kohëmatës kujdeset për shkrepjen e fotos perfekte.

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Imazhet e jashtëzakonshme! 39-vjeçarja që i bën vetes

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore