Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Iluzioni optik që po çmend rrjetin! A shihni një qen apo një mace në foto?

Iluzioni optik që po çmend rrjetin!  A shihni një qen apo

Një iluzion vizual i ka hutuar të gjithë, pasi është bërë viral në internet.

Videoja e titulluar “E papritur” tregon një qen të bardhë me hundë dhe gojë të errët të shtrirë në buzë të një çatie.

Megjithatë, kur kafsha shpërqendrohet dhe ndryshon pozicionin e tij, fytyra e “qenit” zhduket papritur dhe zbulohet se është trupi i një mace.


“Por ku shkoi trupi i këtij qeni?” njëri pyeti veten, ndërsa një tjetër bënte shaka duke komentuar: “Mund të mos na pëlqejë, por duket si një kotele”.

E megjithatë brenda pak sekondash qeni që patë më në fund ishte një mace.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore