Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çifti filmohet duke bërë s*** në ballkon/ Policia i vë prangat gruas pasi gjen videon në internet

Çifti filmohet duke bërë s*** në ballkon/ Policia i

Një  36-vjeçare ka rënë në prangat e policisë në Hong-Kong pasi u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale me një burrë në ballkon.

Pamjet e bërë virale zgjatin rreth 17 sekonda, dhe tregon kryesisht një grua pa rroba dhe një burrë të zhveshur duke bërë seks në një ballkon në Hong Kong. Policia thotë se e ka zbuluar klipin pasi ka qarkulluar në internet dhe e ka cilësuar rastin si një akt kundër mirësjelljes publike.

Gruaja u arrestua në Sau Mau Ping të martën, ndërsa burri u lirua me kuisht.

Çifti filmohet duke bërë s*** në ballkon/ Policia i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore