Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk ekziston vetëm në përralla (FOTO)

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Disa çifte nga e gjithë bota kanë zbuluar përmes fotografive të publikuara online, se dashuria nuk ekziston vetëm në përralla, por edhe në jetën e përditshme.

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Ka nga ata që janë dashuruar që me shikim të parë dhe që sot kanë festuar 70-vjetorin e martesës. Pavarësisht gjithë kohës që kanë kaluar së bashku, duket se ata ende nuk janë “ngopur” me njëri-tjetrin dhe duan të jetojnë sa më gjatë bashkë.  

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

“BrightSide” ka publikuar disa nga fotografitë më të ëmbla dhe të bukura të çifteve që kanë ditur që ta menaxhojë martesën e tyre dhe janë ende të dashuruar si herën e parë, edhe pse vitet kanë kaluar.

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

 

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Çiftet që na tregojnë se dashuria e vërtetë nuk

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore