Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme, stilistja që bën “mrekulli” (FOTO)

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

Stilistja Oyinda Akinfenwa nga Nigeria ka marrë vëmendjen e shumë personave, pasi krijon fustane të mrekullueshme të cilat mund të vishen në mënyra të ndryshme për t’iu përshtatur gjendjes suaj shpirtërore apo edhe ambientit ku do shkoni.

Kohët e fundit, ajo postoi në rrjetet sociale një fustan jeshil smerald, i cili mund të stilohet në 4 mënyra. “Kur po përpiqem që të krijoj fustane si ky, ndonjëherë më duhen javë të tëra që të krijoj diçka, por herë të tjera më nevojiten vetëm disa ditë”, ka thënë për “Bored Panda”, Oyinda e cila drejton markën e saj “Janore”.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme dhe me të vërtetë do të ngelni pa fjalë. Kjo për faktin se ju nevojitet vetëm një fustan që të dukeni disa herë ndryshe teksa e vishni. I njëjti fustan mund të vishet në 3 mënyra ose më shumë, e ju gjithmonë do të dukeni elegantë dhe në modë.

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore