Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

I kanë sytë e errur nga xhelozia! Për cilat shenja të horoskopit bëhet fjalë?

I kanë sytë e errur nga xhelozia! Për cilat shenja të

Shenjat e ujit janë më xhelozet e horoskopit. Gaforrja, Akrepi dhe Peshqit janë këto shenja dhe për shkak se uji merret me kujtesën dhe ndjenjat, ata kanë nevojë për vërtetim të vazhdueshëm emocional.

Shenjat e zjarrit (Dashi, Luani dhe Shigjetari) gjithashtu udhëhiqen nga insekti i xhelozisë mjaft shpesh. Sidoqoftë, ndër to shigjetarët janë kandidati më pak i mundshëm kur bëhet fjalë për të shprehur xhelozi dhe posesivitet.

Shenjat e tokës kanë mënyrën e tyre të xhelozisë. Demi është thellësisht i zhytur në materializëm, Virgjëresha mërzit dhe kritikon dhe Bricjapit i pëlqen të dominojë dhe kontrollojë marrëdhënien, sepse shpeshherë ndihet sikur i di më mirë gjërat.

Për nga renditja shenjat e ajrit janë padyshim më pak xhelozet. Binjakët janë një shenjë që vazhdimisht kërkojnë përvoja më stimuluese. Peshorja mund të jetë xheloze në një mënyrë pasive-agresive, por nuk i pëlqejnë zënkat dhe kësaj shenje i pëlqen diplomacia. Ndërsa ujorët janë ndoshta shenja më pak xheloze në këtë listë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore