Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Hidhuni një sy, dhe herës tjetër besojini instiktit tuaj! Ja si ta kuptoni se partneri është i tërhequr seksualisht nga ju

Hidhuni një sy, dhe herës tjetër besojini instiktit tuaj! Ja si

Nëse po mendoni që ai tërhiqet seksualisht ndaj jush, me siguri është kështu dhe instikti juaj nuk po ju gënjen.

Teksa kjo "teoremë" është një ligj i pashkruar, të e dijnë se intuita e një gruaje rrallë gënjen, por që të hiqni çdo dyshim që ju mundon, hidhini një sy detajeve më poshtë.

Do të gjeni gjithë shenjat e mundshme që tregojnë se po, ai çmendet pas jush!

1. Shikimet e zgjatura

2. Ai përpiqet me çdo kusht që bisedat të zgjaten. Sepse nuk do që flirti të përfundojë.

3. Të prek gjatë gjithë kohës aksidentalisht.


4. Përpiqet ta sjellë situatën që ju të dy të jeni vetëm.

5. Kopjon pozicionet e tua të trupit instiktivisht.

6. Komplimentet nuk mungojnë kurrë.

7. Ka shumë, po shumë buzëqeshje prej tij.

8. Ai flet me të tjerët për ty.

9. Lëpin buzët pak si shpesh në praninë tënde.

10. Eshtë shumë i sjellshëm me ty.

11. Vishet gjithmonë e më mirë sa herë dilni.

12. E pozicionon veten gjithmonë në drejtimin tuaj.

13. Bën batuta që ti të qeshësh.

14. Të dëgjon me vëmendje.

15. Bën shaka seksuale të shpeshta.

16. Eshtë shumë flirtues edhe me mesazhe.

17. Nuk lë asnjë rast t’i shpëtojë pa ju ftuar në takim.

18. Nuk nxehet kurrë me ty.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore