Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Hëna e plotë kalon në Gaforre, SHENJAT e Horoskopit që duhet të bëhen gati për ndryshime galopante

Hëna e plotë kalon në Gaforre, SHENJAT e Horoskopit që duhet

Kalimi i Hënës së plotë në Gaforre shënon një fazë të re për të gjitha shenjat e horoskopit, të cilat do të përballen me ndryshimet rrënjësore jo vetëm këtë fillim viti, por edhe më gjatë. Për më gjatë lexoni si më poshtë:

1.Dashi: Ndryshe nga vitet e mëparshme, Dashi është i vendosur të bëjë disa ndryshime rrënjësore për 2023-shin sidomos lidhur me menaxhimin e kohës.

2.Demi: Edhe Demi është i hapur për të bërë disa ndryshime të vogla lidhur me sjelljen e tij karshi të tjerëve, ndonëse kjo nuk do të thotë të hiqni dorë nga të qenit i sinqetë, i ndershëm dhe transparent.

3.Binjakët: Binjakëve u nevojitet pak vetëndërgjegjësim këtë fillim vitit pasi vetëm në këtë mënyrë do të mund të kuptojnë aftësitë e tyre, si dhe të përcaktojnë deri ku duhet të vendosin limitet.

4.Gaforrja: Gaforrja duhet të ndihet me fat për këtë fillim viti pasi Hëna e plotë është strehuar pikërisht në shenjën e saj. Parashikohen ndryshime positive në jetën personale, duhet vetëm të tregoni kujdes përsa u përket luhatjeve të humorit.

5.Luani: Të lindurit nën shenjën e Luanit duhet të përfitojnë nga ky moment për të kuptuar se çfarë ose kush i nevojitet për të realizuar planet e sivjetshme.

6.Virgjëresha: Lajme të mira edhe për Virgjëreshën që mesa duket do të përjetojë një prej viteve më të rëndësishëm të jetës së saj.

7.Peshorja: Për Peshoren Hëna e plotë nënkupton një periudhë reflektimi për të rigjetur vetëdijen dhe për të përcaktuar rrugën e së ardhmes.

8.Akrepi: Përdorni energjinë e kësaj Hëne për të ndërmarrë një hap të ri në marrëdhënien në çift.

9.Shigjetari: Për Shigjetarin ka ardhur momenti i duhur për të përveshur mëngët dhe investuar më shumë në planin profesional, çka nënkupton jo vetëm realizimin në një profil pune të caktuar, por edhe në ndjeken e studimeve.

10.Bricjapi: Bricjapit i nevojitet një periudhë reflektimi, pasi vetëm në këtë mënyrë do të mund të përcaktoni kujt duhet t’i jepni vëmendje dhe rëndësi gjatë 2023-shit.

11.Ujori: Ujori duhet të jetë i sigurtë në vetvete në përballjet e para që do të ketë gjatë këtij fillim viti.

12.Peshqit: Mund të merrni frymë lirisht, tashmë Saturni nuk është problem juaj. Qetësohuni dhe merrni pak kohë për veten.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore