Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për ndihmë

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Në adresën e redaksisë Shqip ka ardhur një mesazh nga Enkeleda Zenelaj, e cila ka dhe vajzën e saj Xhensila të sëmurë. Ajo kërkon që ta ndihmojnë ekonomikisht, pasi vetë si person është në pamundësi financiare.

“Përshendetje! Më falni që po ju bezdis quhem Enkeleda kam vajzën e sëmurë edhe vetë jam e sëmure ju lutem në Zot kush ka sado pak mundësi të më ndihmoj të me shkruaj ne whtsap 0692985290 kam vuajtur shumë e s’po kemi mundësi e kemi nxjerr në shumë faqe kam dy jave që jam kthyer nga Turqia e u shtrova prapë në Tiranë jua tregoj të gjitha letrat.  Ju lutem kush ka sado pak mundësi të më ndihmojë,  të më shkruaj! Zoti jua shpërbleftë ju lutem kush ka mundësi sado pak, sepse sa herë më japin ilaçe ose për ushqime po i lutem të tjerëve që të më japin e me vjen turp që ti kërkoje përhere! Ju lutem me ndihmoni sado pak”, shkruan ajo.

Ndërsa ka nisur edhe foto të kartelës së epikrizave apo dhe të problemeve shëndetësore. Valbona shprehet se vajza ka epilepsi, Ostoponi, probleme metabolizmi vitaminash dhe imuniteti dhe ftohje të vjetër. Ndërsa vetë ajo ka mish të huaj në mitër.

Gruaja tregon se aktualisht e ka vajzën në spital dhe ka postuar dhe llogaritë bankare: Al76206130130002100614064001    2100614064001 TIRBALTR, Enkeleda Zenelaj tirana Bank".

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Gruaja e sëmurë së bashku me vajzën bën apel për

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore