Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për shëndetin (FOTO)

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

E qara mund të mos jetë gjëja jonë e preferuar, por nëse thjesht e bëjmë pas here, mund të marrim më shumë përfitime nga ajo se do të merrnim vetëm duke e mbajtur brenda.

Duke derdhur disa lot, nuk do të tregojmë anën e dobët – ne në të vërtetë po ndihmojmë sytë tanë dhe pjesën tjetër të trupit në shumë mënyra të ndryshme.

Në fakt, në disa situata, ajo madje mund të na ndihmojë të flemë më shpejt.

Mund të përmirësojë shikimin tuaj

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

E qara mund të pastrojë hundën tuaj

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

I ndihmon fëmijët të marrin frymë lirshëm dhe të flenë të qetë

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

Ndihmon rikuperimin emocional

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

Të ndihmon të flesh më mirë

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

Zbut dhimbjen

Gjashtë arsye pse të qash të bën mirë për

/tch/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore