Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Shumë femra në botë pëlqejnë që të vendosin makijazh në fytyrë që të duken më bukur dhe të mbulojnë “defektet” që kanë. Sigurisht që ka edhe të tjera që mendojnë se make-up e tjetërson njeriun dhe nuk e pëlqen.

 Por të gjithë e dinë se grimi është një mjet i fuqishëm, i cili mund ta shndërrojë një njeri në mënyrë më delikate sesa operacioni plastik. Madje make-up i bën disa persona që të duken edhe më të rinj në moshë.

Makijazhi vepron si një lloj shkopi magjik që eliminon sytë e lodhur, shenjat e plakjes apo duke fshehur njollat që ka fytyra, duke e kthyer atë në shkëlqim.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme ku do të shikoni se çfarë fuqie ka make-up dhe çfarë mrekullie bën në fytyrën e disa femrave. Ndryshimet janë të pabesueshme dhe do ju lënë pa fjalë.

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Fuqia e make-up, 10 ndryshimet më të pabesueshme (FOTO)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore