Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ftesë në 5/ Dieta “magjike” e pastorit: Si humba 12 kg për pak kohë!

Ftesë në 5/ Dieta “magjike” e pastorit: Si humba 12 kg

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për dietën mesdhetare, e cila arriti të renditej në vend të parë për të pestin vit radhazi.

Gjatë bisedës në studio, pastor Paulin Vilajeti tregoi se përpiqet të ketë një jetë të shëndetshme, por “ndryshimin” më të madh e ka patur kur ka hequr dorë nga sheqeri.

“E kam eliminuar pothuajse totalisht sheqerin, ha shumë rrallë ëmbëlsira dhe vetëm brenda gjashtë muajsh unë rashë 12 kg. Duke ngrënë shëndetshëm çdo gjë, por asgjë që ka sheqer të shtuar”, tregoi ai./ TCH

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore