Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që u transformuan komplet falë mjeshtrit të 'make up'

FOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që u

Mund të mos jetë gjithçka, por të dukesh fantastike mund të të mbushë me besimin që të duhet për të jetuar jetën tënde në maksimum.

Dhe një model i shkëlqyeshëm i flokëve mund të bëjë të gjitha ndryshimet në botë kur bëhet fjalë për t’ju motivuar të bëni praktikisht gjithçka e të dukeni bukur me veten.

Një nga stilistët dhe grimierët më të mirë në botë është 35-vjeçari Yevgeny Zhuk i cili ka qenë i zhytur thellë në industrinë e bukurisë që në moshë të vogël dhe së bashku me ekipin e tij ka zbukuruar mijëra gra.

Ai hapi sallonin e tij në Moskë të Rusisë, mori pjesë në disa shfaqje televizive të modës dhe bukurisë dhe është i njohur për mijëra transformime magjike. Shikoni disa nga shndërrimet më të mira më poshtë.

FOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që uFOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që uFOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që uFOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që uFOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që uFOTOT/ Të gjithë janë të bukur, 6 gratë që u

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore