Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të vërtetë në prapaskenat e filmave (FOTO)

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Ekipet e filmit punojnë shumë që të lënë përshtypje sa më të bukura dhe të pabesueshme te publiku, me produktin përfundimtar. Ata mundohen që të përdorin sa më shumë truke që të jetë e mundur, që audienca të ngelë pa fjalë.

E sigurisht që ia arrijnë qëllimit. Por në fakt jo çdo gjë që shihet në një film është vërtetë ashtu. Nëse shikoni një person duke ngjitur një mal, apo duke bërë veprime të rrezikshme, në fakt ato skena mund t’i ketë realizuar edhe në një studio të thjeshtë.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme:

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Fotot që tregojnë çfarë ndodh në të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore