Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i shikoni dy herë për t’i kuptuar

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Ndonjëherë kapja e një fotografie perfekte nuk ka të bëjë vetëm me pozën, ndriçimin ideal, ka të bëjë edhe kur gjërat shkojnë keq dhe krijojnë diçka të papritur.

 “Daily Mail” ka publikuar disa imazhe qesharake të iluzionit optik nga e gjithë bota, të cilat janë shpërndarë në mediat sociale sepse fillimisht ato duket se të “mashtrojnë”.

Në mesin e këtyre fotografive qesharake ndodhet edhe imazhi i një burri, i cili hapi një sfidë për ata që mbajnë maskë.

Ai dha idenë se si të kthejnë kokën mbrapa e të shikojnë lart, për të krijuar iluzionin se nuk kanë fytyrë.

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Fotot “mashtruese” dhe qesharake, do ju bëjnë t’i

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore