Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTOT/ Fenomeni i pabesueshëm në Greqi! Uji "ngrihet në qiell", shokohen banorët (FOTOT)

FOTOT/ Fenomeni i pabesueshëm në Greqi! Uji "ngrihet në

Një fenomen spektakolar befasoi banorët e Kythiras në Greqi, duke ofruar në pamje të rrallë për ta, dhe disa imazhe të mrekullueshme për njerëzit që arritën ta regjistronin.

Uji u ngrit në ajër në formën e një trombe, çka sipas ekspertëve mund të ndodhë gjatë vjeshtës prej kontrastit që sjell temperatura e lartë në sipërfaqen e detit, dhe në disa zonë të vendit fqinj, ajo e tillë ka qenë vërtet.

Në këtë rast megjithatë, tornadoja e ujit u shkaktua nga moti i keq që ka prekur të gjithë vendin këto ditët e fundit. Rajone të Greqisë u përballën këto ditë me reshje të dendura e përmbytje, ndërsa nuk munguan as rrëshqitjet masive të dheut. Më i prekuri ishte ishulli i Evias, banorët e të cilit u përballën me makthin e vërshimit të ujit, pas zjarreve shkatërrimtare të kësja vere.

FOTOT/ Fenomeni i pabesueshëm në Greqi! Uji "ngrihet nëFOTOT/ Fenomeni i pabesueshëm në Greqi! Uji "ngrihet nëFOTOT/ Fenomeni i pabesueshëm në Greqi! Uji "ngrihet në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore