Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër botë për të fotografuar albinët

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Një fotografe italiane ka udhëtuar për dy vite me radhë nëpër botë, duke fotografuar albinët. 44-vjeçarja Silvia Alessi donte që të nxirrte në pah diskriminimin që ekziston ende ndaj tyre në shumë pjesë të botës.

Fotografja nga Bergamo, fotografoi këta persona nga e gjithë bota për një projekt të sajin, për të cilin u inspirua nga një postim në rrjetin social “Instagram”.

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Midis personave të fotografuar janë 3 vëllezër e motra të moshuara nga India, të cilët nuk janë fotografuar asnjëherë më parë. Gjithashtu ajo ka fotografuar edhe një djalë kurd me flokë të bardha dhe lëkurë të zbehtë, i cili jeton në një shtëpi të zbukuruar plotësisht me të bardha.

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Fotot e rralla/ 44-vjeçarja udhëtoi dy vite nëpër

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore