Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fotolajm/ “2020 e poshtër”, i riu italian krijon hashtagun për vitin e pandemisë

Fotolajm/ “2020 e poshtër”, i riu italian krijon hashtagun

Dritat e Krishtlindjes në Puglia të Italisë janë një rrugëdalje kundër vitit të pandemisë. Kjo është nisma e një qytetari nga Manfredonia, Andrea, i cili instaloi këto drita të Krishtlindjes jashtë shtëpisë së tij.

Kuptimi i kësaj nisme është që, sipas të gjitha gjasave, të gjithë do të mendojnë në fund të këtij viti: që të lënë pas 2020-n e poshtër, të bëjnë konjuksionet e nevojshme dhe të shpresojnë që nga janari diçka të ndryshojë.

“Kam vendosur dritat e Krishtlindjes në kopshtin tim. Këtë vit nuk shkrova “Gëzuar”, doja të bëja diçka ndryshe. Dëshiroj të lancoj hashtagun “Fanculo 2020”, ta dërgojmë larg këtë vit shumë të keq dhe le të shpresojmë më mirë”, shpjegon Andrea në një video të postuar në rrjetet sociale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore