Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me projektet e tyre

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

Arkitektura, si disiplinat e tjera, është një art sepse kërkon shumë krijimtari dhe imagjinatë.

Sidoqoftë, ndonjëherë, dizenjot e konstruksioneve të caktuara tejkalojnë çdo kufi të paramenduar dhe bëhen pjesë vërtet unike falë bukurisë dhe funksionalitetit të tyre.

Ose thjesht përfundojnë duke qenë një përzierje e çuditshme e origjinalitetit (dhe mungesës së logjikës.

Më poshtë do të shikoni ”krijesat e çuditshme” në të gjithë botën falë përdoruesve që ndanin foto të ndërtesave të çuditshme, të palogjikshme dhe disi të çuditshme.

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

FOTO/ Rastet kur arkitektët ‘çmendën” botën me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore