Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot që i çmenden të gjithë

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e pasur në mbarë botën po tregojnë në Instagram, si po e festojnë heqjen e karantinës. Festa me pije të shtrenjta, udhëtime në mbarë botën, veshje më të mira nga stilistët dhe avionë privatë.

Kjo është vetëm një pjesë nga jeta e çmendur e këtyre të rinjve. Këta të rinj janë të etur për të fituar kohën e humbur gjatë karantinës.

Ndër pamjet më ekstravagante është një sipërmarrës i cili distancimin e tij shoqëror e bëri në një tjetër nivel duke e vendosur Rolls Royce-në mes tij dhe të dashurës së tij, madje duke e përdorur atë si një tryezë për verën e tyre të kuqe.

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

Fëmijët e miliarderëve shijojnë lirinë, ja fotot

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore