Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Fëmijët e Ben Affleck të ngazëllyer për të takuar binjakët e J.Lo

Fëmijët e Ben Affleck të ngazëllyer për të takuar

Kur fotot e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck të marra në një ikje romantike në një hotel luksoz në Majami bënë një turne në botë rreth dhjetë ditë më parë, shumë u tronditën dhe u habitën nga pamja.

Zërat për një romancë të ripërtërirë provuan të jenë të vërteta, dhe megjithëse ata ende nuk kanë komentuar zyrtarisht për marrëdhënien e tyre, ish-të fejuarit tani janë përsëri një nga temat kryesore të shumë mediave, por edhe publiku që ende nuk është qetësuar nga ndarja e papritur e Jennifer me ish-lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez, saktësisht një muaj e gjysmë më parë.

Pavarësisht nëse Ben i shërben asaj vetëm si një ngushëllim apo e sheh tek ai atë të vërtetin që ajo ka kërkuar gjatë gjithë këtyre viteve, këngëtarja, sipas mediave të huaja, aktualisht po e merr mjaft seriozisht të gjithë lidhjen, kështu që së shpejti diva latine 51-vjeçe dhe aktori 48-vjeç duhet të bashkojnë edhe familjet e tyre.

Sipas New Idea, fëmijët e Benit nga një martesë e mëparshme me aktoren Jennifer Garner, Violetën 15-vjeçe, Seraphina 12 dhe Samuel 9-vjeçe po presin me padurim momentin kur ata do të takojnë zyrtarisht anëtarët e ri të familjes – binjakët 12-vjeçarë Emma dhe Max nga martesa e J.Lo me këngëtarin Mark Anthony.

“Fëmijët e Benit, kryesisht vajza e tij, janë shumë të ngazëllyer që babai i tyre gjeti shoqen e tij të shpirtit te Jennifer. Në fakt, ata kanë qenë duke brohoritur për rinovimin e asaj romance gjatë gjithë kohës dhe tani mezi presin të takojnë gjysmë-vëllain dhe motrën e tyre të re”, tha një burim për media, duke shpjeguar se kjo treshe është mjaft e relaksuar dhe e adaptuar ndaj situatave të ndryshme.

Sidoqoftë, ndryshe nga Violet, Seraphine dhe Samuel, binjakët 12-vjeçarë janë ende pak më të tërhequr dhe do të duhet pak më shumë kohë për t’u përshtatur me situatën e re. “Emma dhe Max janë fëmijë shumë të ndjeshëm dhe në vitet e fundit ata janë lidhur shumë me vajzat e Alex Rodriguez me të cilat kanë jetuar nën të njëjtën çati. Çdo gjë është akoma e freskët për ta dhe ata janë ende duke u mësuar me situatën kur kanë humbur dy motra brenda natës, kështu që do të duhet kohë për të parë një familje të re te fëmijët e Benit dhe atij në përgjithësi”, përfundoi një burim në kushte anonime për New Idea.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore