Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E zbulojnë astrologët: Këto janë shenjat më bujare të horoskopit

E zbulojnë astrologët: Këto janë shenjat më bujare

E sunduar nga Jupiteri, kjo shenjë ka shumë për të dhënë. Dhe për shkak se është një shenjë uji emocionale dhe intuitive, bujaria e tyre shpesh vjen në formën e dhembshurisë, thotë Clarisse Monahan, një astrologe profesioniste. “Peshqit janë miku që është gjithmonë aty për një shpatull për të qarë ose për të ofruar mbështetje emocionale të pakushtëzuar,” thotë ajo.


Fatkeqësisht, kjo shenjë ndonjëherë ka probleme me vendosjen e kufijve – dhe bujaria e saj herë pas here mund të shkojë shumë larg.

Luani mund të jetë showman-i i horoskopit, por kjo nuk ia zvogëlon mënyrat e tij bujare. Sipas Thomas, astrolog, kjo shenjë dëshiron që të gjithë rreth tyre të ndihen mirë – veçanërisht të dashurit e tyre. Një pjesë e bujarisë së tyre buron nga perspektiva e tyre e ftohtë për paratë. “Ata nuk i shohin paratë si një posedim, por më tepër si një mjet për një qëllim të caktuar”, thotë Thomas.


Gaforret janë të dhembshur dhe të ndjeshëm. “Ata ndihen të detyruar të ndihmojnë të gjithë”, thotë Tara Bennet, një astrologe, mendjemprehtë dhe trajnere shpirtërore. “Bujarë me emocionet dhe financat e tyre, ata bëjnë çmos për ta bërë botën një vend më të mirë”.

Gaforret janë të kujdesshëm dhe të ndjeshëm.


Fryma aventureske e Shigjetarit mund t’ju bëjë të mendoni se do t’ju braktisin në momentin që ju keni nevojë, por astrologët thonë se ata në të vërtetë shfaqen shumë.”Ata janë natyrshëm të shoqërueshëm dhe pothuajse optimistë,” thotë Zimnitsky. “Ata gjithmonë japin më shumë se sa marrin – por nuk shqetësohen për këtë. Ata janë manifestuesit kryesorë të zodiakut dhe ajo që japin u kthehet atyre mbrasht 10-fish.”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore