Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E thotë shkenca, kjo është makina më e bukur në botë (FOTO)

E thotë shkenca, kjo është makina më e bukur në

Të vlerësosh bukurinë është gjithmonë shumë e vështirë, pavarësisht nëse flitet për njerëz, vepra arti apo, si në rastin tonë, makina.

Portali anglez i shitjes së makinave CarWow ka dalë në përfundim se kush është makina më e bukur, pas një studimi të imtësishëm të 197 modeleve të ndryshme, nga ekspertë të automobilave dhe të arteve vizuale. Fituesja është Ferrari Monza SP1, e vitit 2019.

E thotë shkenca, kjo është makina më e bukur në

E thotë shkenca, kjo është makina më e bukur në

E thotë shkenca, kjo është makina më e bukur në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore