Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E pabindur! Kjo është shenja e horoskopit që bën gjithçka për të shmangur martesën

E pabindur! Kjo është shenja e horoskopit që bën

Për shumicën e njerëzve ideja e bashkëjetesës, përkushtimi, intimiteti dhe dashuria e përjetshme janë kushte që mund t’i trembin, por në një moment të jetës i kërkojnë ato.

Ka shumë të ngjarë që pas një moshe dhe ndërkohë që kemi gjetur njeriun e jetës sonë, ideja e krijimit të familjes është diçka që na shqetëson dhe e vendosim në planifikimin tonë të jetës.

Megjithatë, ka një shenjë që, ndërsa bëhet fjalë për marrëdhënie dhe përkushtim, kur flitet për martesën, ajo tronditet.


Cili përfaqësues i zodiakut shpesh do të preferojë madje të shkëputet nga dashuria e jetës së tij për të mos hyrë në procesin e hedhjes së hapit tjetër?

Arsyeja për Ujorin misterioz, i cili e do konceptin e dashurisë, por nuk i shkon aspak mirë me martesën.

Ujori nuk është pothuajse asnjëherë rehat me idenë e përkushtimit, megjithatë ata shpesh krijojnë lidhje afatgjata. Por kur gjysma tjetër e tij flet për martesën, ai e zë paniku dhe fillon të mendojë. Ai mund të kërkojë gjithmonë siguri dhe stabilitet, por vështirë se do të pranojë të humbasë pavarësinë dhe zgjedhjen e vetmisë.


Por nëse më në fund hyn në martesë dhe vendos ta bëjë këtë, ai zakonisht është një partner dhe partner i shkëlqyer i jetës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore