Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë është 'seksi i dragoit'?

E keni pyetur ndonjëherë veten se çfarë është

Po ju keni dëgjuar më parë për seksin e dragoit?

Ky term ka lindur nga spin-off i “Game of Thrones”, “House of the Dragon”.

Ndërkohë që Sipas Bedbible, tendencat e Google Search për shprehjen "seks dragoi" u rritën me pothuajse 50% në fund të gushtit - kur të dy shfaqjet u shfaqën premierë në HBO dhe Amazon Prime.

Që atëherë, kërkimet për "seks dragoi" kanë vazhduar të rriten çdo të hënë. Ju kujtojmë se episodet e reja të HotD transmetohen të dielën mbrëma.

Çfarë nënkupton? Hmm…lodra seksi me detaje të dragoit. Kuriozitet. Fantazi seksuale për seksin e dragonjve. Lojëra seksuale të frymëzuara nga personazhet e trilluar. Seks i ashpër. Interesa të çuditshme.

A është normale? Sipas ekspertëve, është normale të tërhiqesh nga ideja e seksit që përjetohet jashtë trupit, me diçka mistike, fantastike – jashtë sferës së mundësive njerëzore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore