Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Drama dhe kaos me hënën e plotë në Luan: 3 SHENJA presin ndryshime dhe ngjarje të pabesueshme

Drama dhe kaos me hënën e plotë në Luan: 3 SHENJA presin

Hëna e Plotë është gjithmonë e fortë, emocionale, me energji të akumuluar dhe për shkak të pozicionit të saj në shenjën e Luanit, do të jetë shumë e tensionuar dhe dramatike më 5 shkurt. Energjia e kësaj hëne të plotë ndihet disa ditë më parë dhe disa ditë më vonë. Është e rëndësishme të jemi në një pozicion ku mund të shprehim hapur dhe lirshëm emocionet tona.


Gjithçka që ndjejmë duhet të vazhdojë. Nuk është mirë të mbajmë emocione negative që mund të na bllokojnë. Kjo është hera e fundit që Hëna e plotë në Luan bën një kundërshtim me Diellin në Ujor dhe një kundërshtim me Saturnin në Ujor sepse së shpejti Saturni do të kalojë në shenjën e Peshqve. Për shkak të ndikimit të Saturnit, drama në të cilën mund të futemi këto ditë mund të jetë shumë më e madhe, mund të na kushtojë shumë emocionalisht.

Këshilla për të gjithë Ujorët, Luanët, Demët dhe Akrepat - qetësoni dramën tuaj dhe lëreni të jetë e shkurtër. Pa shumë zhurmë. Është mirë të mos ktheheni në të kaluarën, veçanërisht kur bëhet fjalë për marrëdhëniet e dashurisë. Dhe ata që janë në lidhje të gjata, për ta kjo është një periudhë rishqyrtimi i madh. Shumë nuk do kënaqen me disa njohuri apo biseda që do të kenë me partnerin.


Periudha e hënës së plotë duhet të përdoret për të pushuar veten nga emocionet e forta që mund të na shqetësojnë. Është e nevojshme të fokusohemi më shumë në disa aktivitete që na qetësojnë ose na detyrojnë të relaksohemi mendërisht.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore