Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

“Do të lini pas çdo gjë të keqe”, këto shenja Horoskopi do të kenë një “bum” financiar

“Do të lini pas çdo gjë të keqe”, këto

Hyrja e Mërkurit në retrogradë, shkaktoi “tërmet” në disa prej shenjave të Horoskopit, të cilat në 3 javët e para të muajit shtator u përballën me probleme të mëdha financiare, emocionale, shëndetësore, gjithashtu patën probleme edhe në punë.

Por mesa duket këtë të premte gjithçka do të kthehet në normalitet, dhe 4 shenja do të marrin dhurata të mëdha.

Kush janë 4 shenjat e Horoskopit që do të shohin “ditë të bardha”:Dashi

Shenja e Dashit duke nisur nga dita e nesërme do të lënë pas të gjitha problemet e së shkuarës, dhe si me magji, do tu rikthehet gjithçka në pozitivitet. Ata që i përkasin shenjës së Dashit do të kalojnë një periudhë ëndrrash, ku do u përmirësohet ndjeshëm ana financiare, do të kenë rritje në karrierë, ndërsa beqarët do të kenë mundësinë të takojnë dashurinë e jetës.

Binjakët


Këtë fundjavë pritet të rikthehen në shkëlqimin e dikurshëm, ku çdo gjë që prekin do u kthehet në favor. Binjakët këtë fundjavë pritet të kenë përmirësim të ndjeshëm të shëndetit, si dhe do të jenë mjaft të lumtur emocionalisht. Sa i përket anës financiare më në fund do të shohin dritë në fund të tunelit.

Akrepi

Kjo mund të quhet pa frikë edhe e premtja e Akrepit, pasi “thasë me para” pritet të shkojnë në drejtim të tyre. Megjithatë ata duhet të bëjnë ende pak kujdes sa i përket shëndetit.

Ujori

Edhe ata që i përkasin shenjës së Ujorit këtë të premte do të lënë pas të gjitha problemet, dhe do të rinisin gjithçka nga e para, ku fati do u buzëqeshë në të gjitha sferat e jetës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore