Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do të kalojnë një muaj romantik, mësoni kujt shenje Horoskopi nuk do t’i buzëqeshë fati në dashuri!

Do të kalojnë një muaj romantik, mësoni kujt shenje

Dashi

Dashuria do t'i përshtatet shumë kësaj shenje të zodiakut. Ai do të ndihet i lumtur me partnerin dhe do të vazhdojë me ritmin e tij normal. Beqarët do mbeten beqarë, pasi përveç pushimeve nuk do kenë shumë kohë për të flirtuar dhe për t'u shoqëruar.Gjatë muajit dhjetor jeta juaj shoqërore do të pushtojë vetëm periudhën mes Krishtlindjeve dhe datës 31.

Demi

Të lindurit e kësaj shenje, do kenë një partner me të cilin mund të ndajnë një lidhje dashurie fantastike dhe shpirtërore, do të kenë synime të përbashkëta dhe të dy do të jenë në rrugë të mbarë drejt suksesit profesional.

Jeta seksuale do jetë shumë pasionante dhe beqarët mund të nisin një romancë të re, të tjerëve kjo shenjë do iu duket shumë tërheqëse. Jeta sociale , sipas horoskopit të Demit Dhjetor 2022 , do të jetë shumë argëtuese .

Binjakët

Do të jetë një muaj i mbarë në dashuri dhe një fazë e bukur sentimentale do të nisë në dhjetor, pasi me partnerin gjërat do fillojnë të përmirësohen dita ditës. Sidomos javën e fundit të vitit, shenja e Binjakëve do të fillojë të ndihet shumë më mirë me partnerin. Kushdo që është në një lidhje dashurie do të vazhdojë me këtë. Megjithatë, për ata që janë beqarë, ky muaj nuk do të jetë ideali për t'u dashuruar. Kjo shenjë mund të ndihet shumë e pasigurt dhe shpesh të ndryshojë mendje dhe kjo mund ta çmendë partnerin.

Gaforrja

Dashuria do të jetë e shkëlqyer këtë muaj, sipas horoskopit të Gaforres Dhjetor 2022 , dhe do të jetë ndër gjërat më të rëndësishme të muajit . Shenja e Gaforres do ndihet shume e sigurt per veten dhe ndjenjat e tij dhe do mund te dominoje partnerin. Ai do të gëzohet shumë, por këshilla do të jetë të ecni ngadalë, pa shumë nxitim. Do të jetë mirë të mos premtoni atë që nuk jeni në gjendje të përmbushni, sepse të gjithë do të kthehen kundër jush.

Luani

Dashuria këtë muaj do të funksionojë shumë më mirë për këtë shenjë , e cila do të jetojë në harmoni me partnerin dhe do të ndihet e lirë dhe e relaksuar . Ai do të dëshirojë të bëni gjëra të reja në çift dhe mund të vendosni të kaloni Krishtlindjet ose Vitin e Ri në një vend tjetër.

Virgjëresha

Në dashuri do afrohet me partnerin dhe ky i fundit do i qëndrojë pranë dhe do i kalojë festat e lumtura në harmoni dhe lumturi. Gradualisht ai do të harmonizojë dhe balancojë marrëdhënien e tij.

Peshorja

Në dashuri gjërat do shkojnë shumë mirë . Kjo shenjë do ndihet shumë e pasionuar dhe jeta e tyre seksuale do jetë shumë aktive. Beqarët do ndihen të tërhequr nga personat me para dhe një pozicion të mirë profesional. Shenja e Peshores ka shumë të ngjarë që gjatë këtij muaji të presë vëmendje dhe dhurata nga kërkuesi i saj. Pasioni dhe paratë do të shkojnë krah për krah dhe Peshorja nuk do të jetë në gjendje të shkëputë njërën nga tjetra. Dashuria do të duhet të jetë e bollshme, e sofistikuar dhe pasionante.

Akrepi

Këtë muaj gjërat më të rëndësishme për këtë shenjë do të jenë paratë dhe dashuria . Paratë dhe dashuria do të shkojnë dorë për dore . Kjo shenjë do të ndihet veçanërisht e tërhequr nga paratë dhe njerëzit e pasur. Romancado të largohet nga jeta e dikujt, pasi do të kërkojë më shumë tërheqje seksuale, para dhe dashuri. Beqarët do mund të takojnë persona tërheqës për ta në takime biznesi, banka apo gjatë aktiviteteve sportive.

Shigjetari

Dashuria do i shkojë shumë mirë shenjës së Shigjetarit , i cili do transmetojë diçka te të tjerët dhe do ketë një magnetizëm që do t'i tërheqë të tjerët tek ai . Ajo do jetë shumë tërheqëse dhe beqarët nuk do kenë shumë probleme në lidhje me të tjerët dhe joshjen e tyre.

Bricjapi

Dashuria , këtë muaj, nuk do jetë ende një gjë shumë e rëndësishme, pasi kjo shenjë do të jetë shumë më e fokusuar në profesionin dhe punën si zakonisht gjatë vitit të maturimit. Kjo shenjë do ketë prioritetet e saj dhe dashuria nuk do jetë mes tyre. Ata që janë të martuar ose në një lidhje nuk do të përjetojnë as gëzime dhe as vështirësi. Ndoshta duhet të kujdeseni pak më shumë për partnerin që të mos ndihet vetëm.

Ujori

Në dashuri gjërat do shkojnë mirë. Ata që janë të martuar do ndihen të lumtur, por do duan të bëjnë aktivitete të ndryshme për të dalë nga rutina. Shenja e Ujorit do të ketë një dëshirë të veçantë për të udhëtuar, për të dalë dhe për të rinovuar jetën e tyre të dashurisë. Ai do të kërkojë që partneri të ndajë me të idealet, jetën shpirtërore dhe përvojat e tij. Beqarët mund të dashurohen me një mik të vjetër dhe të bëhen çift. Një kusht thelbësor për partnerin tuaj është të keni pranë një person shpirtëror, me të cilin mund të ndani jetën e tyre.

Peshqit

Gjërat në dashuri do të jenë të rregullta , edhe nëse nuk do të jetë gjëja më e mirë e muajit. Shumica prej çifteve do të bëjnë jetë të ndara, secili do të shkojë në rrugën e vet dhe kjo do t'i largojë nga partnerët.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore