Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan nusërie (FOTO)

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Lidhja baba-vajza është mjaft e fortë dhe në një ditë të veçantë si dasma, sigurisht që emocionet janë të forta. Këto imazhe fiksojnë emocione të forta.

Lot dhe ndjesi emocionuese të baballarëve, teksa shoqërojnë të bijat drejt altarit.

Në fotot e mëposhtme do të shihni disa nga momentet më domethënëse, shkëputur prej ceremonive të ndryshme martesore.

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Do përloteni/ Reagimi i baballarëve kur shohin vajzat me fustan

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore