Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të yjeve të ekranit (FOTO)

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Njerëzit zakonisht krijojnë një shtëpi në mënyrë që të jetë sa më e rehatshme e mundur. As personazhet e famshëm nuk bëjnë përjashtime.

“Bright Side” ka publikuar disa nga shtëpitë e yjeve, ku do të ngelni pa fjalë nga forma që kanë apo edhe luksi. Shikoni fotot dhe vendosni se cila është e preferuara juaj.

Super vila e Rihanna në Bervery Hills

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Rihanna ka gjithashtu edhe një shtëpi luksoze në Barbados

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Shtëpia luksoze e Lady Gagas në Miami

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Banesa e madhe e Julia Roberts në Hawaii

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Shtëpia e John Travolta-s në Florida

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Rezidenca e Nicolas Cage në Los Angeles

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Rezidenca e Mel Gibson në Greenwich, Connecticut

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Shtëpia e Beyonce dhe Jay-Z në New Orleans

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Banesa e Gary Oldman në Los Feliz, Los Angeles

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Shtëpia "Eye of House" e Naomi Campbell në ishullin Kleopatra, Turqi

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Shtëpia e Dwyane Wade dhe Gabby Union në Miami

Do mbeteni pa fjalë! 11 rezidencat luksoze dhe të shtrenjta të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore