Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do i vishnit? Gucci nxjerr xhinset që po “shokojnë” botën, çmimi marramendës (FOTO)

Do i vishnit? Gucci nxjerr xhinset që po “shokojnë”

Në kulmin e krizës globale, Gucci ka zgjedhur një fushatë të çuditshme marketingu, e cila ngjalli debat të madh në mediat sociale dhe jo vetëm.

Strategjia e përzgjedhur duket se po funksionon më së miri, pasi lajmet për Gucci po zënë faqet kryesore të mediave të huaja.

Së fundi marka e njohur ka nxjerr në treg xhinse me “njolla bari”, të cilat kanë një çmim të kripur për shumë prej nesh, plot 600 paund.

Mirëpo nuk dihet sa të përqafohet ky trend te të rinj. Ndërkohë në rrjet kanë nisur talljet me modelin e ri të brandit të madh botëror.

Do i vishnit? Gucci nxjerr xhinset që po “shokojnë”

Do i vishnit? Gucci nxjerr xhinset që po “shokojnë”

Do i vishnit? Gucci nxjerr xhinset që po “shokojnë”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore