Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa arsye (FOTO)

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa

Shtëpitë dhe apartamentet më të vogla duket se nuk i ndalojnë shumë çifte japoneze që të flenë në shtretër të ndryshëm, madje edhe në dhoma të ndryshme.

Kjo nuk ka të bëjë me ndonjë lloj çështje intimiteti apo problemi në marrëdhënien në çift, por diçka për të cilën besojnë se është më e mira për ta.  

“Bright Side” ka zbuluar se pse çiftet e martuara në Japoni zgjedhin që të flenë veçmas dhe do të habiteni:

Ata kanë orare të ndryshme të gjumit

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa

Fëmijët e sapolindur flenë me mamatë

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa

Për çiftet japoneze, e fjetura veçmas është paqe për ta

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa

Çiftet kanë një histori se pse nuk flenë bashkë – Janë disa lloj shtretërish që nuk kërkojnë shumë hapësirë dhe është thjesht për t’i ruajtur.

Do habiteni! Çiftet në Japoni flenë të ndarë, ja disa

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore