Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

Dita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky është

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm por që në zonat malore nganjëherë pritet të ketë dhe reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 08°C në 16°C, në zonat e ulëta nga 14ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 16°C në 24°C.

Era do të jetë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4-5 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga 06°C në 19°C dhe në zonat e ulëta nga 10°C në 21°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimin e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Dita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky ështëDita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky ështëDita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky ështëDita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky ështëDita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky ështëDita nis me vranësira dhe ulje temperaturash, ky është

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore