Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dhe rikthim të reshjeve

Dita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dhe

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm në të gjithë territorin. Gjatë pasdites vranësirat do të intensifikohen duke bërë që gjatë natës të nisin reshjet.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 07°C, në zonat e ulëta nga 07ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 10°C në 16°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor-Jugperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm por priten edhe reshje. Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -1°C në 09°C dhe në zonat e ulëta nga 00°C në 11°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimn e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Dita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dheDita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dheDita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dheDita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dheDita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dheDita nis me kthjellime, por gjatë pasdites ka shtim vranësirash dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore