Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky është parashikimi i motit

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky është

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -5°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 02ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të qëndrueshëm. Temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore nga -4°C në 07°C dhe në zonat e ulëta nga -3°C në 09°C.

Në fotot e mëposhtme do gjeni parashikimn e motit për qytetet kryesore të Shqipërisë, Kosovës dhe botës:

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky ështëDita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky ështëDita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky ështëDita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky ështëDita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky ështëDita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky është

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore